Jdi na obsah Jdi na menu
 
3.1.2010   Naděje Zambii
Vážení sponzoři,

s radostí Vám oznamuji, že z mého projektu pomáhající dětem v Zambii vzniklo občanské sdružení "Naděje Zambii" a to oficiálně k prosinci roku 2009.
Tým občanského sdružení má tři členy - mě, tedy Marcelu Suchánkovou, Lucii Šumovou a Martinu Pleskačovou., viz webové stránky www.nadejezambii.org
Průběžné aktuality budou zveřejňovány na webových stránkách www.nadejezambii.org
Své dotazy posílejte, prosím, na email: adopcemonze@yahoo.com
Email medfieldacka@hotmail.com  již nebude sloužit ke komunikaci se spoznory


Všem přeji krásný začátek nového roku

1.1.2010   Cesta do Zambie
Všem přeji krásný Nový rok!!!!  s Novým rokem Vám, milí sponzoři, přináším skvělou zprávu a to, že již zítra, teda 2.1.2010 odjíždím do Zambie navštívit naše sirotky a také paní učitelku Mbuzi. Očekávaný návrat do ČR je 21.ledna, kdy Vám také přinesu nové informace, fotografie a snad i video sirotků.
Předpokládám také, že během mé cesty se rozroste počet dětí, kteří potřebují pomoc, všem čekatelům o sponzorství po mém příjezdu podám informace.

Přejí Vám krásný den,
Marcela Suchánková


25.8.2009
Všem zájemcům o adopce dětí bohužel musíme oznámit, že nové děti k adopci nemáme.
Situace se však může změnit po návštěvě Marcelky v Monze, ke které by mělo dojít během prosince letošního roku. Doufáme, že Váš zájem bude i nadále.
Všem zájemcům moc děkujeme za stálou podporu!
Martina Pleskačová

10.8.2009
Dobročinná aukce v Benešově

V sobotu dne 8.8. 2009 proběhl v Benešovském kině již druhý ročník dobročinné akce Den pro Afriku aneb jeden dárek navíc. Tato akce je pořádána na podporu sirotků v Zambii z městečka Monze.

Akce začala v 9h dobročinným bazarem, kde si lidé mohli koupit zajímavé předměty od našich dárců a příjemně popovídat u šálku kávy. Zároveň proběhla výstava fotek z Zambie a promítání DVD o dětech z Monze. Dorazila také vedoucí naší Adopce na dálku Marcelka Suchánková, která během akce popovídala o vzniku a průběhu adopce na dálku. Zárovně se zmínila o využití peněz z prvního ročníku Den pro Afriku aneb jeden dárek navíc.

 Celý výtěžek z aukce, který činí krásných 51 000Kč, bude využit na podporu adopce dětí z Monze.

 

Více info: http://www.bnpl.estranky.cz/clanky/borsicane-a-nivnicka-byli-na-aukci-jednicka-___

Martina Pleskačová


4.3.2009

V sekci "Fotogalerie" si můžete prohlédnout naskenované doklady o zaslání peněz do Zambie. Všem sponzorům patří velké Díky !!!
Martina Pleskačová